نکات آموزشی

راهکارهایی برای نرم شدن کفش چرم چیست؟

راهکارهایی برای نرم شدن کفش چرم به شما کمک خواهد کرد تا از کفشی راحت نهایت لذت را ببرید. معمولا کفش های چرمی نو سفت هستند. به عبارت دیگر انعطاف پذیری محصولات چرمی نو بسیار کم است. بنابراین خشکی تمامی محصولات چرمی نو از قبیل دستکش، کمربند، کفش و … شما را آزار خواهد داد. از اینرو برخی از افراد به دنبال راهکارهایی برای نرم شدن کفش چرم و یا سایر محصولات چرم هستند. در ادامه شما را با مسائل مربوط به پرسشتان بیشتر آشنا خواهیم کرد.

 

راهکارهایی برای نرم شدن کفش چرم

چرا محصولات چرمی را باید نرم کنیم؟

می توان گفت همه ما تجربه خرید محصولات چرمی را داشته ایم و متوجه شده ایم که این محصولات در ابتدا خشک و سفت هستند. در برخی موارد خشکی محصولات چرمی سبب آزار و اذیت ما می شوند به طوری که از استفاده از محصولات چرمی منصرف شویم. اما شما می توانید با راهکارهایی لوازم چرمی مورد نظر خود را نرم کنید و به راحتی از آن استفاده کنید. راهکارهایی برای نرم شدن کفش چرم و دیگر محصولات چرمی علاوه بر افزایش راحتی شما سبب افزایش دوام و ماندگاری محصولات چرمی می شوند.

از طرفی محصولات چرمی محصولاتی گران قیمت هستند. بنابراین خریداران در برابر هزینه ای که بابت پرداخت محصولات چرمی داشته اند باید به خوبی از آن مراقبت کنند. از هر طرف که به این قضیه نگاه کنیم باید به دنبال راهکارهایی برای نرم شدن کفش چرم و یا دیگر محصولات چرمی باشیم.

 

راهکارهایی برای نرم شدن کفش چرم

نکات مهم نرم کردن محصولات چرمی

از راهکارهایی برای نرم شدن کفش چرم  و سایر محصولات چرمی می توان به روش های مختلف خانگی و تخصصی اشاره کرد. توجه داشته باشید که بهترین روش جهت نرم کردن لوازم چرمی همان روشی است که در کاتالوگ محصول ارائه شده است. همچنین روش ارائه شده توسط فروشنده جزء بهترین راهکارها جهت نرم کردن محصول می باشد. بنابراین موقع خرید محصولات چرمی روش های نگهداری و نرم کردن آن را از فروشنده بپرسید.

شما می توانید با آگاهی از جنس چرم خریداری شده روش متناسب با نگهداری آن را انتخاب کنید. البته اکثر محصولات چرمی از چرم گاوی تهیه می شوند اما در تولید برخی محصولات از سایر چرم ها از قبیل چرم گوسفندی، چرم بره، چرم شترمرغ، چرم گاومیش و چرم کروکدیل استفاده می شود. توصیه ما به شما این است که موقع خرید محصولات چرمی از جنس آن ها مطلع شوید.

راهکارهایی برای نرم شدن کفش چرم و سایر محصولات چرمی

نرم کننده های مخصوص: یکی دیگر از راهکارهایی برای نرم شدن کفش چرم و سایر محصولا چرمی استفاده از  نرم کننده های مخصوص چرم است. این نوع نرم کننده ها در بازار موجود هستند که در نگهداری و دوام محصول چرمی نقش موثری دارند. با استفاده از این نوع نرم کننده ها می توانید طول عمر و دوام کفش چرمی و یا دیگر لوازم چرمی خود را افزایش دهید. بهتر است نرم کننده های چرمی را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. فروشگاه کفش زیتون قادر است نرم کننده های محصولات چرمی را با کیفیت بسیار بالا در اختیار شما قرار دهد.

 

راهکارهایی برای نرم شدن کفش چرم

 

بهتر است بدانید که قبل از استفاده از نرم کننده باید آلودگی های موجود بر روی چرم را پاک کنید. همچنین از نرم کننده طبق دستورالعمل خاص مربوط به آن استفاده کنید. دستورالعمل مصرف نرم کننده بسیار اهمیت دارد. در غیراینصورت موجب خرابی لوازم چرمی خود خواهید شد. دستورالعمل مصرف نرم کننده ها متفاوت است. برخی از نرم کننده ها به صورت اسپری مصرف می شوند. در حالیکه برخی دیگر از نرم کننده ها را از طریق دستمال بر روی چرم مالش می دهند. در نظر داشته باشید که شما باید در هوای برفی به صورت هفتگی از نرم کننده محصولات چرمی استفاده کنید. در اینصورت مانع از ترک خوردگی و شکنندگی محصولات چرمی خواهید شد.

 

راهکارهایی برای نرم شدن کفش چرم

 

استفاده از روغن های طبیعی: یکی دیگر از راهکارهایی برای نرم شدن کفش چرم استفاده از روغن های طبیعی می باشد. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چه روغنی مناسب محصولات چرمی است. یکی از روغن های مناسب نرم کردن کفش های چرمی روغن زیتون می باشد. برای این منظور ابتدا آلودگی های محصول چرمی را پاک کنید و کمی از روغن زیتون را بر روی دستمال بریزید. سپس دستمال را به آرامی بر روی محصولات چرمی بکشید.

از دیگر راهکارهایی برای نرم شدن کفش چرم و یا سایر محصولات چرمی استفاده از الکل و وازلین است. همچنین می توان از روغن نارگیل برای نرم کردن محصولات چرمی استفاده کرد. توصیه می کنیم روش های نگهداری و مراقبت را از فروشنده بپرسید. در اینصورت می توانید طول عمر محصول چرمی خود را دو چندان کنید.

 

جهت ارتباط با واحد فروش و یا خرید محصولات کفش زیتون میتوانید از طریق ارتباط با واتساپ کمک بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *