نکات آموزشی

بهترین زمان برای خرید کفش و صندل چه زمانی است؟

بهترین زمان برای خرید کفش و صندل چه زمانی می باشد؟ این سوال به یکی از دغدغه های ذهنی مشتریان تبدیل شده است. در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین زمان خرید کفش و صندل آشنا کنیم. در اینصورت می توانید خریدی مطمئن را انجام دهید.

بهترین زمان برای خرید کفش و صندل چه زمانی است؟

بهترین زمان برای خرید کفش و صندل از نوع زنانه و یا مردانه بعد از ظهر می باشد. حالا چرا گفتیم بعد از ظهر زمان مناسب خرید کفش و صندل است. در طول روز به دلیل راه رفتن و یا حتی ایستادن زیاد پاهای ما ورم می کنند. از طرفی ورم کردن پاها در بعد از ظهر به اوج خود می رسد. در واقع موقع صبح با کفش خود احساس راحتی دارید در حالیکه در بعد از ظهر با همان کفش احساس تنگی خواهید داشت. توصیه می کنیم که بهترین زمان برای خرید کفش و صندل را هیچوقت فراموش نکنید. افرادی که قصد خرید کفش گران قیمت را دارند باید به این مسئله توجه ویژه داشته باشند. در اینصورت مانع از هدر رفت انرژی و سرمایه خود خواهید شد.

بهترین زمان برای خرید کفش و صندل

بهترین زمان هفته برای خرید کفش و صندل کدام روز است؟

از میان هفت روز هفته برخی از روزها بهترین زمان برای خرید کفش و صندل می باشند. بهترین روز خرید کفش و یا صندل روزهای آخر هفته است. معمولا در این روزها تقریبا تخفیف 40 درصدی بر قیمت کفش ها اعمال می شود. بنابراین با انتخاب زمان مناسب برای خرید کفش و یا صندل می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. بهتر است بدانید که روش های فروش فروشگاه های مختلف با یکدیگر فرق دارند

بهترین زمان برای خرید کفش و صندل

چه زمانی از سال بهترین زمان خرید کفش و صندل است؟

انواع مختلف کفش ها از قبیل صندل، کفش های کتانی، کفش های پاشنه بلند در زمان خاصی از سال به فروش می رسند. می توان گفت کفش های پاشنه بلند در تمامی فصول سال به فروش می رسند. بنابراین شما هر زمان از سال که اراده کنید می توانید کفش پاشنه بلند مورد نظر خود را خریداری کنید. به عبارت دیگر خرید کفش های پاشنه بلند از نظر زمانی هیچگونه محدودیتی ندارند.

اما بهترین زمان برای خرید کفش و صندل چه زنانه و چه مردانه ماه اسفند است. معمولا تخفیفات بر روی انواع صندل ها از ماه اسفند شروع می شوند. فروشگاه ها ویترین خود را در دی ماه می چینند. توجه داشته باشید که تعداد صندل ها در فصل های تابستان و بهار کم است. بنابراین در صورتیکه قصد خرید صندل را دارید می توانید در ماه اسفند نسبت به خرید آن اقدام کنید.

چه موقع از سال چکمه و یا کفش مخصوص دویدن بخریم؟

بهترین زمان برای خرید کفش از قبیل چکمه فصل های گرم سال می باشد. شاید شما از این جمله تعجب کرده باشید. اما توصیه می کنیم با شروع فصل بهار کم کم به دنبال چکمه باشید و در فصل تابستان اقدام به خرید آن کنید. در این فصل می توانید چکمه را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

بهترین زمان برای خرید کفش و صندل

حالا ببینیم بهترین زمان برای خرید کفش و صندل  از قبیل کفش مخصوص دویدن چه فصلی است؟ شما می توانید در فصل بهار مخصوصا ماه های فروردین یا اردیبهشت با قیمت بسیار مناسب نسبت به خرید کفش مخصوص دویدن اقدام کنید. البته برخی فروشگاه ها پیشنهاد می کنند که آبان ماه جهت خرید کفش های مخصوص دویدن اقدام کنید.

چطور بفهمیم کفش تنگ است؟

براساس گفته قدیمی ها کفش تنگ برای حفظ تعادل موقع راه رفتن مناسب است. اما این گفته چندان صحیح نیست. موقع انتخاب کفش باید مطمئن شوید که انگشتان پای شما تحت فشار نیستند. همچنین هیچ کدام از انگشتان به دیگری نباید فشاری وارد کنند. برای انتخاب مطمئن تر می توانید از طریق فروشنده طول و عرض پای خود را اندازه بگیرید. توصیه می کنیم از خرید کفش به امید اینکه جا باز کند صرف نظر کنید. تنگی کفش آسیب های جدی به پای شما وارد می کند. یکی از راه های انتخاب کفش مناسب انتخاب فروشگاه معتبر است.

بهترین زمان برای خرید کفش و صندل

فروشگاه های معتبر اجناس با کیفیت و مطابق با نیاز شما در اختیارتان قرار می دهند. یکی از فروشگاه های معتبر و با سابقه فروشگاه کفش زیتون است. شما می توانید از طریق واتس آپ سفارش خود را در این فروشگاه معتبر ثبت کنید. فروشگاه کفش زیتون با ارائه انواع کفش های مختلف و مشاوره دقیق به شما کمک خواهد کرد انتخاب مناسبی داشته باشید.

جهت ارتباط با واحد فروش و یا خرید محصولات کفش زیتون میتوانید از طریق ارتباط با واتساپ کمک بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *